Optymalizuj projekty produktów i skracaj czas wprowadzania produktów na rynek dzięki bardzo dokładnemu oprogramowaniu CFD, które specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień nieustalonych związanych ze swobodną powierzchnią. Nasze oprogramowanie to kompletny pakiet wielofizyczny, który zawiera również nasz najnowocześniejszy postprocesor FLOW-3D POST.

FLOW-3D  zapewnia kompletną i wszechstronną platformę symulacji CFD dla inżynierów badających dynamiczne zachowanie cieczy i gazów w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych i procesów fizycznych. FLOW-3D  koncentruje się na zagadnieniach wielofazowych ze swobodną powierzchnią, obsługując szeroki zakres branż, w tym mikro przepływy, urządzenia biomedyczne, infrastrukturę wodną, ​​lotnictwo, produkty konsumenckie, produkcję przyrostową, druk atramentowy, spawanie laserowe, motoryzację, offshore, energetykę i przemysł motoryzacyjny.

Wyjątkowo dokładne oprogramowanie CFD,  zapewnia funkcjonalność, łatwość obsługi i moc, które pomagają inżynierom w osiąganiu celów w zakresie modelowania. Zbudowany z myślą o najwyższym poziomie wydajności, FLOW-3D skaluje się od standardowych stacji roboczych do setek rdzeni procesora w rozwiązaniach klastrowych HPC.

Przykładowe zastosowania

Biotechnologia

Stosowanie obliczeniowej dynamiki płynów w biotechnologii jest stosunkowo nową praktyką i ma ogromny potencjał w zakresie poprawy sposobu użytkowania lub wdrażania wielu wyrobów medycznych. FLOW-3D to symulacje z szerokim zakresem zintegrowanych możliwości, m.in. przepływami o swobodnej/ograniczonej powierzchni i zmienną gęstością.

Produkty konsumenckie

Swobodne przepływy powierzchniowe są powszechne w projektowaniu produktów konsumenckich stosowanych zarówno w domu, jak i biurze. Zaawansowane modele fizyczne oprogramowania FLOW-3D, obejmujące m.in. napowietrzanie i napięcie powierzchniowe, ułatwiają dokładną symulację i optymalizację projektów produktów konsumenckich.

Mikro/Bio/Nanopłyny

Mikro, bio i nanopłyny można łatwo i dokładnie symulować za pomocą  FLOW-3D, wydajnego narzędzia umożliwiającego przeprowadzanie bogatych analiz ilościowychZapraszamy do zapoznania się z różnymi aplikacjami i procesami, które można lepiej zrozumieć poprzez symulację.

Branża automotive

Tradycyjne obszary zainteresowań przemysłu motoryzacyjnego obejmują: dostarczanie paliwa, zarządzanie temperaturą pod maską i kontrolę rozpylania, wczesne odcięcie paliwa podczas napełniania oraz odlewanie części samochodowych.

Poproś o więcej informacji

W celu nawiązania kontaktu wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Contact Form Personalized Demo